شما هنوز وارد نشده اید. ورود
Select Page

فراخوان طراحی گرافیک محیطی هیات

فراخوان طراحی گرافیک محیطی هیات برای دومین دوره برگزار می شود

آیدیران به عنوان حامی معنوی این حرکت ارزشمند شما را به شرکت در این فراخوان دعوت می کند

درباره فراخوان:

جامعه ایمانی مشعر با هدف نشر نشان نوشته سراری هیأت های کشور در فضاسازی شهری ؛ نشان نوشته محرم ۱۳۹۵ را با عنوان شعار محوری «کرامتنا الشهاده » در حوزه گرافیک محیطی ، طی یک فراخوان عمومی به مسابقه می­گذارد.

تصویر فوق، نشان نوشته عبارت «کرامتُنا الشهاده » است و بعنوان شعار و نشان سراری هیأت های کشور برای محرم ۱۳۹۵، مدنظر مسابقه می­باشد.

دریافت آثار آیدیران ۹۵ به نیمه راه خود رسید

آیدیران 95 به نیمه راه خود در بخش دریافت آثار رسید   دوره ثبت نام زود هنگام فرصتی بود برای ارایه طرحها به داوران آیدیران و گرفتن راهنمایی آنها برای برنده شدن کسانی که در این دوره اقدام به ثبت طرح خود در مسابقه کردند علاوه بر تخفیف 50 درصدی در هزینه شرکت در مسابقه...

آغاز آیدیران ۹۵

  به اولین مسابقات طراحی صنعتی ایران، بپیوندید   برای شرکت در مسابقات طراحی صنعتی ایران ، لطفا به زمانبندی های تعیین شده توجه داشته باشید .....   برای ارزیابی طرحهای ارسالی، داوران معیارهایی را مد نظر خواهند داشت. رعایت هرکدام از معیارها امتیازات و...

این جلسه با حضور دو عضو شورای سیاست گذاری آیدیران آقایان : دکتر چوپانکاره مدیر رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران و دکتر لاهیجی مشاور زیباسازی شهرداری تهران در محل دفتر موسسه طراحان صنعتی شکوه ایرانیان برگزار شد.