انتخاب برگه

ARTONIS

نام طرح :  ARTONIS

نام طراح : محمد لیموچی

کد : 12207

آرتونیس یک قایق تفریحی لوکس است که در طراحی آن سعی بر آن شده با استفاده از فرم ها و خطوط منحصر به فرد و شکست هایی متفاوت طرحی خاص پدیدار شود. دماغه ی قایق از فرم دهان نهنگ بر گرفته شده که این امر سبب کشیده گی و زیبایی هرچه بیشتر آن میشود. در آرتونیس حرکت وبازی خطوط به نحوی طراحی شده تا با ترکیب متریال های مختلف زیبایی آن دو چندان شود و پس از تولید آن، امکان تنوع رنگ و متریال برای تولید کننده و خریدار فراهم شود. فضای داخلی قایق به سه قسمت تقسیم میشود:

1- قسمت جلویی جهت کنترل قایق و همینطور صندلی هایی برای اشخاصی که تمایل دارند در هنگام حرکت در کنار کاپیتان و جلوی قایق باشند، درنظر گرفته شده است. نشیمنگاه صندلی هدایت قایق به صورت بازشو بوده که در مواقع لازم، آرتونیس به صورت ایستاده هدایت شود.

2- قسمت مرکزی که در دو طرف آن دو کمد به منظور قرارگیری یخچال ولوازم مرتبط با سرویس دهی میهمانان تعبیه شده است و سطح روی این دو کمد همانند بار در هنگام توقف قایق کاربرد دارد.در عقب آن مبلمانی بزرگ دور تا دور چرخیده و آرامش و لذت میهمانان را فراهم میکند.

3- قسمت انتهایی به منظور حمام آفتاب و یا استراحت در میان دریا در نظر گرفته شده است که با توجه به ابعاد قایق امکان استفاده ی همزمان 3 الی 4 نفر را فراهم میکند. در قسمت زیرین این استراحتگاه محفظه ای به منظور انبار و امکاناتی نظافتی و شستشو قایق در تعبیه شده است.

ثبت نام