انتخاب برگه

مسابقه ایده های نو

طراحان صنعتی، همواره پیشتازان نو آوری و طراحی محصولات بوده اند و پیشرفتهای صنعتی در محصولات در کشورهای صنعتی و پیشرفته تا حد قابل توجهی مرهون حضور این قشر از طراحان در بخش تولید است. هرساله مسابقات زیادی در سرتاسر جهان برای کشف ایده های نو و طراحان جوان و معرفی آنها به صنعت برگزار می گردد که محصول این مسابقات حضور هزاران طراح در بخش های مختلف مسابقه و خلق هزاران ایده برای استفاده در کارخانجات و بهبود تولیدات می باشد که در نهایت به بهبود سطح زندگی استفاده گران منتهی می شود.

هزینه ها

در طی دوره های مختلف این مسابقه می توانید از کوپن رایگان برای شرکت در مسابقه استفاده نمایید. ادامه …..

زمانهای مهم

ثبت نام زودهنگام،ثبت نام معمولی،ثبت نام دیرهنگام ، ارزیابی اولیه ، ارزیابی نهایی ، اعلام نتایج ، روز جشنواره،

ادامه ….

شرایط و قوانین

شرکت در مسابقه ایده های نو برای عموم مردم آزاد است. شرکت کنندگان می توانند از شرکتهای تولیدی ، شرکتهای طراحی ، مخترعین ، دانشجویان طراحی و طراحان حرفه ای باشند. ادامه …

چرا شرکت کنیم

برای شکوفایی صنعت کشور و رشد و بالندگی تولید لازم است تا در زیرساختهای تولید بازنگری شود. از جمله مهمترین عوامل رونق یا شکست یک محصول، طراحی آن می باشد که بر اساس عوامل بسیار متعددی شکل گیرد.  ادامه ….

 

معیارهای ارزیابی

 

برای ارزیابی طرحهای ارسالی، داوران معیارهایی را مد نظر خواند داشت. رعایت هرکدام از معیارها امتیازات و ضرایب خاص خود را دارد.

 

مراحل مسابقه

 

این مراحل صرفا برای مسابقات ایده های نو می باشد. این مراحل شامل ثبت نام زود هنگام، ثبت نام معمولی، ثبت نام دیرهنگام، ارزیابی اولیه و ارزیابی نهایی می باشد….

 

دسته های مسابقه

 

طراحی فضاهای عمومی، محل سکونت، وسایل نقلیه، انرژی، طراحی سبز، بهداشت فردی، وسایل منزل، آشپزخانه، لوازم داخلس، روشنایی، مبلمان، محل کار، صنعت،امنیت، ادامه …..

 

این را به اشتراک بگذارید

ثبت نام