انتخاب برگه

مراحل مسابقه

این مراحل برای مسابقه محصول می باشد.

توجه

مسابقه محصول فقط برای آن محصولاتی است که هم اکنون تولید شده اند و در بازار موجودند.

 ثبت نام و ارسال تصاویر

از تاریخ 15 اردیبهشت شروع و تا  15 مرداد ماه ادامه خواهد داشت و در طی این مدت شرکتهای تولیدی ، شرکتهای طراحی ، آزمایشگاههای تحقیقاتی، مخترعین ، دانشجویان و طراحان حرفه ای می توانند آثار خود را به مسابقه ارسال نمایند. پس از ارسال طرح  این امکان  فراهم می باشد تا از مزایای ارزیابی اولیه اثرتان توسط داوران بهره مند شوید.

 ارزیابی اولیه و اعلام به برگزیدگان برای ارسال نمونه محصول

 ارزیابی اولیه از تاریخ  16 الی  30 مرداد می باشد که در صورت انتخاب شدن اثر، از طریق ایمیل راه یابی به مرحله نهایی به اطلاع شما خواهد رسید. در این مرحله از مسابقه، شما می توانید ویدیو یا پروتوتایپ یا ماکتی از اثر خود را  اضافه کنید.

 ارزیابی نهایی

از تاریخ 13 الی 15 شهریور ، در طی ارزیابی نهایی، داوران از دانشگاههای مختلف ایران و صنایع مرتبط ، به محل نمایشگاه آثار فراخوانده شده ودر مدت سه روز به بحث و تبادل نظر خوهند پرداخت و در نهایت ایده های برنده شده، معرفی خواهند شد.

اعلام نتایج

در صورت برنده شدن در مسابقات طراحی صنعتی ایران، نامه تبریکی از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

 روز جشنواره

جشنواره آیدیران در روز دوشنبه 22 آذر ماه برگزار خواهد گردید. در آن روز، نمایشگاهی از آثار برنده شده افتتاح و تا تاریخ 25 آذر ادامه خواهد داشت. همچنین کتاب سال برندگان آیدیران، در روز جشنواره ارائه خواهد گردید. همچنین تیم مسابقات آیدیران بمنظور معرفی برندگان مسابقات، با انتشارات و رسانه های متعددی در داخل و خارج کشور ارتباط خوهد داشت.

 

به مسابقات طراحی صنعتی ایران، بپیوندید

زمانهای مهم

برای شرکت در مسابقات طراحی صنعتی ایران ، لطفا به زمانبندی های تعیین شده توجه داشته باشید …..

معیارهای ارزیابی

برای ارزیابی طرحهای ارسالی، داوران معیارهایی را مد نظر خواهند داشت. رعایت هرکدام از معیارها امتیازات و ضرایب خاص خود را دارد.

رده بندی شرکت های تولیدی

رتبه بندی شرکتهای تولیدی از لحاظ تعداد برندگان و شرکت کنندگان می باشد. در پایان مسابقه به تولید کنندگان برتر جایزه ارزنده ای همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.
این را به اشتراک بگذارید

ثبت نام