انتخاب برگه

سوالات متداول

هزینه دریافتی برای ثبت آثار برای چیست؟

بعنوان یک قانون عمومی، هزینه دریافتی از شرکت کنندگان به عنوان حق عضویت در دوره مسابقات آیدیران است و هر اثر نسانه عضویت شما در آیدیران خواهد بود. این هزینه ها شامل آماده سازی شرایط مسابقه از قبیل تدارکات و پشتیبانی و همچنین داوری و حق عضویت شما در آیدیران خواهد بود.

مورد تاکید است که هزینه دریافتی برای ارسال طرحها حق عضویت شما در مسابقات طراحی صنعتی آیدیران است و هزینه های مربوط به جوایز صرفا از منبع حامیان آیدیران تامین می شود. لذا شرکت در این مسابقات و هزینه دریافتی از شما مربوط به خدمات تخصصی داوری است که به شما ارایه می شود و طی آن چه در مسابقه برنده شوید و یا نشوید نظرات تخصصی داوران برای طرح خود را دریافت خواهید کرد.

هزینه ها برای چه کسانی رایگان می باشد؟

هزینه ثبت نام در مسابقات آیدیران فقط برای شرکت کنندگان مستقل می تواند رایگان شود. اما گروهها در صورتی که به تعداد اعضا، کوپن داشته باشند می توانند کوپن گروهی دریافت نمایند. برای آگاهی از شرایط استفاده از کوپن رایگان با آدرس زیر مراجعه نمایید.

کوپن رایگان

آیا دانش آموزان هم می توانند در این مسابقات شرکت نمایند؟
شرکت در این مسابقات برای عموم آزاد است حتی دانش آموزان.

 

اگر تعداد طراحان بیشتر از یک نفر باشد، آیا ثبت آدرس و شماره تلفن همه آنها ضروریست؟
در صورتی که تعداد طراحان بیشتر از ۱ نفر باشد، آدرس و شماره تلفن همه آنها لازم نیست و فقط برای ارتباطات ضروری یا ارسال گواهینامه های ارسالی از سوی مسابقه ذکر یه آدرس و شماره تلفن و ایمیل ضروری است.

 

مراحل ارسال طرح

پیش از هر چیز لازم است تا در سایت آیدیران ثبت نام کرده و وارد شده باشید، در غیر اینصورت در منوی مسابقه ایده های نو، گزینه ارسال طرح فعال نمی باشد. پس از انتخاب ارسال طرح، فرم زیر باز خواهد شد.

11

به قالب فایلها توجه داشته باشید سایز A3 ؛ بصورت افقی ( ارتفاع ۲۹٫۷ سانتی متر در طول ۴۲سانتی متر ) ؛ هر صفحه در یک فایل مجزا ؛ فرمت jpg ؛ هر فایل حداکثر ۲Mb ؛ فونت استفاده شده حداقل ۱۲ ؛ متن خوانا و واضح ؛ گوشه سمت چپ پایین شماره صفحه و تعداد کل صفحات مثلا ۱/۵ ؛ بدون لوگو ، بدون نام طراح ویا عکس طراح

12

در این قسمت مشخصات طراح از قبیل آدرس و تلفن می بایست با دقت وارد شود.

13

 

پس از کلیک بر روی دکمه ارسال به فرم زیر که برای پرداخت هزینه ثبت نام در مسابقه می باشد، خواهید رفت. اگر کوپن ثبت نام رایگان را از قبل دریافت کرده اید بر روی نوار آبی رنگ کلیک کنید.

4

 

با کلیک بر روی نوار آبی رنگ، می توانید کوپن رایگان خود را در کادر مخصوص وارد کرده و دکمه اعمال کوپن را کلیک کنید تا هزینه شما رایگان شود.

5

پس از آن با کلیک بر روی دکمه انجام خرید به صفحه پارس پال منتقل خواهید شد و از آنجا به درگاه بانک مورد نظر خود برای پرداخت هزینه ثبت نام دسترسی خواهید داشت.

6

آیا در صورت یک بار ثبت نام می توان در همه زیر شاخه ها ی مسابقات ملی آیدیران، شرکت کرد
با یک بار ثبت نام و وارد شدن در حساب کاربری می توانید در هرکدام از گروههای و برای هر چند بار که می خواهید آثار خود را ارسال نمایید. البته هرکدام از آنها هزینه در بر خواهد داشت. در صورت دریافت کوپن رایگان از طریق انتشار مطلب یا نصب پوستر ، فقط برای یک بار قابل استفاده می باشد.

آیا امکان دریافت کوپن ثبت نام رایگان با درج مطلب بر روی صفحه ی شخصی فیسبوک امکان پذیر هست
شرایط درج مطلب برای سایت یا وبلاگهایی با بیش از 20 پست یا صفحات یا گروههای فیسبوکی با بیش از 500 عضو می باشد، همچنین لازم است تا مطلب با بیان جدید منتشر شده باشد.

آیا یک شرکت کننده میتواند هم کوپن انتشار مطلب و هم کوپن پوستر دریافت کند
بله امکان دریافت دو کوپن برای هر شرکت کننده مستقل وجود دارد. ولی تنها خود همان شخص امکان استفاده از کوپنها را دارد و قابل انتقال به دیگران نیست.

آیا امتیاز استفاده از کوپن رایگان قابل انتقال به شخص دیگر می باشد
خیر، تنها خود همان شخص امکان استفاده از کوپن را دارد و امتیاز آن قابل انتقال به دیگران نیست.

طرحی که تولید نشده و فقط نمونه اولیه ساخته شده است در کدام بخش باید ثبت نام شود

 

طرحی که تولید نشده و نمونه اولیه ساخته شده است در بخش ایده های نو  باید ثبت نام شود. بخش مسابقه محصول برای طرحهایی است که به تولید رسیده و در حال حاضر در بازار موجود می باشد.

آیا می توان طرحی را که در مسابقات دیگر برنده شده است در مسابقات آیدیران شرکت داد؟

بله، شرکت دادن طرحهای برنده شده در مسابقات دیگر در مسابقات آیدیران ممانعتی ندارد.

چه تعداد طرح میتوانیم در مسابقات شرکت دهیم؟

در ارسال ایده ها محدودیتی وجود ندارد و هر تعدادی که مایل هستید می توانید در مسابقات شرکت دهید.

آیا دانشجویان رشته هایی غیر از طراحی صنعتی می توانند در این مسابقات شرکت کنند؟

شرکت در مسابقات آیدیران برای همه آزاد است.

برای شرکت در مسابقه ایده های نو، بایستی ایده را عملی کنیم؟

برای شرکت در مسابقه ایده های نو لازم نیست ایده ها عملی شود.

آیا می توان پروژه های دانشگاهی را در مسابقه شرکت دهیم

شرکت دادن هر نوع ایده ای که مربوط به طراحی صنعتی باشد از جمله پروژه های دانشگاهی آزاد است.

به اولین مسابقات طراحی صنعتی ایران، بپیوندید

مراحل مسابقه

این مراحل صرفا برای مسابقات ایده های نو می باشد. این مراحل شامل ثبت نام زود هنگام، ثبت نام معمولی، ثبت نام دیرهنگام، ارزیابی اولیه و ارزیابی نهایی می باشد….

 

شرایط و قوانین

برای شرکت در مسابقات طراحی صنعتی ایران لازم است تا از شزایط و قوانین آن آگاه شده و آنها را بپذیرید. این قوانین و شرایط شامل حقوق شرکت کنندگان و برگزارکنندگان می باشد…..

 

زمانهای مهم

برای شرکت در مسابقات طراحی صنعتی ایران ، لطفا به زمانبندی های تعیین شده توجه داشته باشید …..

 

این را به اشتراک بگذارید

ثبت نام