شما هنوز وارد نشده اید. ورود
Select Page

داوران از میان اساتید دانشکده های طراحی صنعتی و همچنین تولید کنندگان و حرفه ای های صنعت انتخاب شده اند. اسامی بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند.

مهدی خرم

مهدی خرم

مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران

ایشان متولد سال  ۱۳۴۵ در شهر تهران است. در سال ۱۳۶۵ با کسب رتبه دوم منطقه دو دررشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران پذیرفته شد.و در سال ۱۳۷۰ با کسب رتبه سوم وارد دوره کارشناسی ارشد شدند ومدرک دکتری خود را در رشته معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران دریافت نمودند. در سال ۱۳۷۰ در کارخانجات راه اهن مشغول به کار شده و در سال ۱۳۷۴  همکاری خود را بادانشگاه علم و صنعت ایران جهت تدریس برخی از دروس اغاز نمودند و سپس در سال ۱۳۷۶ به استخدام دانشگاه علم و صنعت ایران در امد ند که این همکاری بعنوان عضو هیئت علمی تاکنون ادامه داشته است.ایشان ضمن فعالیت دردانشگاه در حوزه اموزش و پژوهش در حوزه صنعت و انجام پروژه های صنعتی نیز در این سالیان فعال بوده اند از جمله فعالیت های ایشان میتوان به انجام بیش از بیست پروژه صنعتی با صنایع کشور، هفت پروژه تحقیقاتی، نه مقاله علمی و کسب جایزه سوم تحقیقات توسعه ای جشنواره خوارزمی  اشاره نمود.

وحید چوپانکاره

وحید چوپانکاره

رئیس دانشکده طراحی صنعتی دانشگاه تهران

ایشان در سال ۱۳۴۰ در شهر مشهد متولد گشت و در سال ۱۳۶۲ بعنوان دانشجوی اولین دوره رشته طراحی صنعتی وارد دانشگاه شد. در سال ۶۸ برای ادامه تحصیل به کشور آلمان رفت و پس از اخذ کارشناسی ارشد در سال ۱۳۷۵ دوره دکتری را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ درجه دکتری گردید. ایشان دارای ۱۱ مقاله علمی و پژوهشی و ارائه ۱۴ مقاله در کنفرانسهای داخلی و خارجی می باشد. تالیف یک کتاب و ترجمه دوکتاب دیگر از جمله آثار اوست. ایشان هم اینک بعنوان رئیس دانشکده طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران به خدمت مشغول است.

حسین اسلامی مهر

حسین اسلامی مهر

رییس بخش تصدیق، صحه گذاری و ارزیابی طرح‌های تحقیقاتی پژوهشکده مخابرات ایران

حسین اسلامی مهر متولد ۱۳۴۵ شهرری است. ایشان دانش آموخته دوره متوسطه رشته اتومکانیک در سال ۱۳۶۴ و مکانیک سیالات دانشگاه شهید رجایی در سال ۱۳۶۷ می باشد. علاقه به طراحی صنعتی سبب گشت تا ایشان فارغ التحصیل ۱۳۷۲ این رشته از دانشگاه هنر باشد. ایشان ۲۸ سال تجربه در مشاغل طراحی، مدیریت پروژه‌های طراحی و مدیریت دپارتمان‌های طراحی و تحقیقات مکانیک صنایع مخابراتی دارند.تسلط بر طراحی و اجراء پروژه‌های صنعتی از مرحله ایده و طراحی صنعتی تا ارائه محصول حاصل این سالهاست و طراحی و تولید تعدادی از محصولات موجود در بازار را در رزومه کاری خود دارد. ایشان هم اکنون، ریاست بخش تصدیق، صحه گذاری و ارزیابی طرح های تحقیقاتی پژوهشکده مخابرات ایران، در بخش مکانیک را بر عهده دارد.

محمد آبائی

محمد آبائی

مدرس دانشگاه و مدیر آموزش شرکت رایتل

متولد ۱۳۴۰ شهر تهران در سال ۶۰ فوق دیپلم خود را در تربیت معلم گرفت و تا سال ۱۳۶۸ با سمت دبیر در خدمت آموزش و پرورش بود. عضو خانواده دانشگاه تهران، دانش آموخته ۶۸ کارشناسی و ۷۳ کارشناسی ارشد طراحی صنعتی از این دانشگاه است. استاد مدعو دانشگاه‌های تهران، علم و صنعت، الزهراء و دانشگاه هنر تبریز از سال ۷۱ الی ۹۱ صاحب کرسی‌های متعدد تدریس دروس تخصصی طراحی صنعتی بوده است. نگارنده بیش از ۲۰ مقاله تخصصی طراحی صنعتی دارای ۳۲ سال سابقه اجرائی در نهادها و دستگاه‌های متفاوت دولتی و خصوصی در حوزه طراحی صنعتی و مدیریت می باشد. ایشان تنها احراز کننده درجه «خبرگی» در شرکت ارتباطات سیار در سال ۱۳۸۷ است. محمد آبائی، هم اکنون پس از ۳۲ سال فعالیت و تجربه تدریس، مدیریت و اجراء رئیس حوزه آموزش شرکت رایتل است.

سید رضا لاهیجی

سید رضا لاهیجی

مشاور ارشد سازمان زیباسازی شهر تهران

سید رضا لاهیجی، عضوی از خانواده دانشگاه تهران است. فارغ التحصیل ۷۴ کارشناسی و ۷۶ کارشناسی ارشد در رشته طراحی صنعتی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت حرفه‌ای خود را با تدریس در دانشگاه‌های مطرح کشور و ریاست گروه طراحی صنعتی و معماری شرکت قطارهای مسافری رجاء آغاز نموده است. ایشان از سال ۱۳۸۱ همکاری خویش را با سازمان زیباسازی شهر تهران شروع نموده و هم اکنون مشاور مدیر عامل این سازمان می‌باشد. این عضو جمعیت خبرگان صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور دارای سابقه تدریس در بسیاری از دانشگاه‌های مطرح ایران از جمله تهران، الزهرا، هنر و علم و صنعت است.

سید جواد ظفرمند

سید جواد ظفرمند

معاونت پژوهشی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز

سید جواد ظفرمند، متولد ۱۳۴۷، دانش آموخته مقاطع کارشناسی ۱۳۷۰ و کارشناسی ارشد ۱۳۷۵ در رشته طراحی صنعتی از دانشگاه تهران، تحصیلات خویش را در مقاطع دکتری  و نیز پژوهش پسا- دکتری را در دانشگاه چیبا ژاپن به پایان رسانیده و هم اکنون عضو هیئت علمی (استادیار) و معاون پژوهشی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز می‌باشد. ایشان عضو هیئت علمی (استادیار) سابق گروه طراحی صنعتی دانشگاه تهران بوده و از سال ۱۳۷۱ تا کنون در دانشگاه­های شهر تهران،  تبریز و نیز دانشگاه چیبا در ژاپن، سابقۀ تدریس در رشته طراحی صنعتی دارد. وی سابقۀ فعالیت حرفه­ ای طراحی صنعتی در کارخانجات راه آهن ایران، پژوهشکده خودرویی ساصد و سازمان زیباسازی شهرداری شیراز داشته است. همچنین ایشان صاحب تألیفاتِ بیش از چهل مقاله در ژورنال و کنفرانس­های متعدد، در حوزه طراحی صنعتی به زبان فارسی و انگلیسی است.

 

محمدحسین شوکت‌پور

محمدحسین شوکت‌پور

طراح صنعتی و مدرس دانشگاه

ایشان در ۱۳۶۳ در تهران متولد گردید و دانش آموخته رشتۀ طراحی صنعتی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علم صنعت و کارشناسی ارشد ارتباط تصویری دانشگاه آزاد می‌باشد. معاون طراحی صنعتی انجمن هنرمندان جوان فرهنگستان هنر از ۱۳۸۷ عضو بنیاد ملی نخبگان می‏باشد. نفر اول فارغ التحصیلان طراحی صنعتی کشور، نفر سوم المپیاد دانشجویی و رتبه سوم کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی ۱۳۸۷ دارای سابقۀ تدریس در دانشگاه‌های تهران، اصفهان و  تبریز است. این پژوهشگر عرصه طراحی علاوه بر سال‌ها تجربه حرفه‌ای دارای ۱۴ مقاله است. شوکت‌پور علاوه بر این‌ها چهار جایزه بین المللی طراحی صنعتی از جمله iF آلمان را در کارنامه خویش دارد. طراحی تعدادی از محصولات موجود در بازار در رزومه کاری ایشان می درخشد.

محسن سلطانی

محسن سلطانی

مدیر عامل شرکت پرسیان طرح فراز

محسن سلطانی، متولد ۱۳۴۹ شهرری است. ایشان فارغ التحصیل ۱۳۷۷ کارشناسی و ۱۳۸۰ کارشناسی ارشد طراحی صنعتی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. صاحب کرسی تدریس دانشگاه هنر اصفهان و کلاس‌های آزاد پردیس هنر دانشگاه تهران، عضوسطح یک بنیاد ملی نخبگان می‌باشد. مشاور و عضو کمیته فنی اداره مبلمان شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از سال ۷۷ فعالیت‌های خویش را در حوزه طراحی صنعتی آغاز نموده است. ایشان هم اکنون مدیریت عامل شرکت پرسیان طرح فراز را بر عهده دارد. همچنین طراحی چندین محصول تولید شده در رزومه کاری ایشان می باشد.

حسن صادقی نائینی

حسن صادقی نائینی

عضوهیأت علمی دانشگاه علم وصنعت

ایشان در سال ۱۳۴۵ در شهر نائین اصفهان بدنیا آمد و پس از طی دوران متوسطه در سال ۱۳۶۶ وارد دانشگاه شد. پس از اخذ کارشناسی ارشد در سال ۱۳۷۴ به عنوان مدرس، فعالیت خود را در گروههای طراحی صنعتی دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد آغاز نمود و در سال ۱۳۷۸ به عنوان عضو هیأت علمی به استخدام دانشگاه علم و صنعت در آمد. ایشان در سال ۱۳۸۹ از دانشگاه تهران در مقطع دکترای برنامه ریزی محیط زیست فارغ التحصیل شد و کماکان به عنوان استادیار گروه طراحی صنعتی در این دانشگاه مشغول به تدریس و پژوهش می باشد. ایشان در طی این دوران ۴ تالیف کتاب و یک ترجمه داشته اند. همچنین ۱۰ مقاله علمی پژوهشی و ارائه ۳۰ مقاله در کنفرانسهای ملی و بین المللی از سوابق علمی ایشان می باشد.

اسماعیل مقدسی

اسماعیل مقدسی

مدیر طراحی و تولید دفتر طراحی نگارآیین

ایشان در سال ۱۳۵۶ در شهر تهران بدنیا آمد و در سال ۱۳۸۰ در رشته طراحی صنعتی از دانشگاه هنر فارغ التحصیل شد. طراحی و تولید  بیش از ۴۰ محصول و کالای تجاری، طراحی و اجرای معماری و معماری داخلی برای بیش از ۲۸۰۰۰ متر مربع  بنا و سازه های اداری و تجاری، طراحی و توسعه برند برای بیش از ۵۰ شرکت و موسسه تجاری و صنعتی و فرهنگی و طراحی و مشاوره خدمات برای چندین شرکت و موسسه خدماتی و تجاری و فرهنگی از فعالیتهای عملی ایشان می باشد. وی بعنوان مشاور طراحی با شرکت های متعددی در جهت کمک به بازار فروش محصولات تولیدی آنها همکاری دارد.

سید عباس محمدی

سید عباس محمدی

مدیر بخش خدمات شرکتی شرکت ایرانسل و رئیس هیئت مدیره شرکت تکصما

وی متولد ۱۳۴۱ و دارای مدرک کارشناسی ارشد طراحی صنعتی  از دانشگاه تهران می باشد. سوابق مسئولیتی ایشان عبارت است از  مدیر بخش طراحی ، مدیر صنعت ساخت قطعات ، مدیر صنعت خودروئی ، مدیر صنعت تولید بدون کارخانه ، مدیر صنعت سیستمهای نوین و معاون اجرائی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنایع مخابرات صاایران ، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزارت ارتباطات ) و در حال حاضر نیز مدیر بخش خدمات شرکتی شرکت ایرانسل و رئیس هیئت مدیره شرکت تکصما. ایشان دارای سابقه تدریس در دانشگاههای تهران ، علم و صنعت و ازاد اسلامی می باشد. طراحی محصولات الکترونیکی ومخابراتی و تعدادی محصولات دیگر از فعالیتهای اجرایی ایشان می باشد.