انتخاب برگه


شرکت در مسابقات آیدیران  تجربه ارزنده ایست که اگر منتهی به انتخاب طرح بعنوان برنده طلایی ، نقره ای یا برنزی شود می تواند منافع زیر را در پی داشته باشد:

14معرفی بهتر، فروش بیشتر

آیدیران این امکان را به شرکتهای تولیدی می دهد که بتوانند محصولات خود را با برنده شدن  برجسته کنند. شرکتهای تولیدی می توانند بصورت مادام العمر از لوگوی آیدیران برای محصولات برنده شده در بازاریابی و تبلیغات آن استفاده نمایند و شایستگیهای آنرا به مشتریان یاد آور شوید. نشان برندگان آیدیران می تواند کمک خوبی برای تصمیم گیری مشتریان در هنگام خرید باشد.

215ارتباطات با نشریات

با پوشش خبری گسترده از برندگان مسابقات آیدیران در مجلات، روزنامه ها و فضاهای مجازی ، شرکتهای تولیدی می توانند اخبار بیشتری را از محصول خود در رسانه ها به گوش مصرف کنندگان برسانند. برای تعداد وسیعی از مردم که حساس به طراحی هستند شناسانده می شوید. علاوه بر رسانه های معمولی و راههای مرسوم، برندگان آیدیران در بسیاری رسانه های تخصصی طراحی مرتبط با هنر و طراحی معرفی خواهند شد.

205گواهینامه کیفیت

گواهینامه برندگان آیدیران تاییدی بر کیفیت طراحی شرکتهای تولیدی می باشد که امکان برجسته نمودن تولیدات شرکت را دارد. شرکتهای تولیدی برنده آیدیران می توانند لوگوی آیدیران را دانلود نموده و آنرا بر روی بسته بندی محصولات خود استفاده نمایند که علامت برتری شرکت از لحاظ کیفیت طراحی است.

9معرفی شدن به دنیای طراحی

از طریق آیدیران این امکان برای تولیدکنندگان برنده شده وجود دارد تا از طریق سایتهای طراحی و خبری مرتبط ، به بازارهای بین المللی معرفی شوند.

13بهانه ای برای تبلیغات موثر

با برنده شدن در آیدیران تبلیغات شما بهانه ای موثر برای مشتریان خواهد داشت.

4
دیده شوید

شرکت در مسابقات آیدیران و برنده شدن راه مطمئنی برای دیده شدن در مجامع علمی و همچنین قرار گرفتن در منظر مشتریان است.

17بالارفتن میزان فروش

تحقیقات در بازارهای جهانی نشان داده که برنده شدن در اینگونه مسابقات اثر معنا داری در بالابردن میزان فروش محصولات شرکتهای تولیدی دارد.

49
انعکاس در کتاب سالیانه

با معرفی برندگان آیدیران در کتاب سالیانه و توزیع آن در سطح وسیع در بین دانشگاهها ، طراحان، هنرمندان و مصرف کنندگان ، شرکتهای تولیدی حرفه ای می توانند منتظر مراجعه طراحان حرفه ای نیز باشند.

804حرفه ای ها با حرفه ای ها

فرصت همکاری و آشنایی با حرفه ای های دنیای طراحی از مزیتهای چشم گیر برندگان آیدیران می باشد.

24
تشویق شرکتها

آیا در شرکت شما طراحی حرفه ای وجود دارد؟ برنده شدن او برنده شدن شرکت است. با قراردادن نام شرکتهای تولیدی حامی در کنار نام برندگان آیدیران و لینک دادن به سایت شرکت راه مناسبی برای شناساندن و تشویق شرکتهای تولیدی است.

218
ارزیابی پروژه

با ارزیابی پروژه ها و طرحهای ارسالی به آیدیران توسط داوران مجرب که از دانشگاهها و صنایع انتخاب شده اند امکان درک نقاط ضعف و قوت ایده ها و محصولات برای طراحان و صنایع فراهم می شود .

111
کسب افتخار

برندگان آیدیران در رتبه بندیهای سالیانه و دانشگاهی قرار داده می شوند

107جهانی شوید

با معرفی برندگان آیدیران در مجامع بین المللی بعنوان یک مسابقه رسمی و ملی در ایران، عرصه جدیدی برای طراحان باز خواهد شد تا بعنوان طراحان حرفه ای در بازار های جهانی شناخته شوند.

این را به اشتراک بگذارید

ثبت نام