انتخاب برگه

اخبار لحظه به لحظه ی جشنواره آیدیران

دفتر آیدیران ۹۴ نیز بسته شد

مراسم اختتامیه آیدیران امروز در ساعت ۱۵/۳۰ با حضور بزرگان عرصه ی طراحی ، و اهداء جوائز به منتخبین آیدیرانی در سالن همایش سرچشمه برگزار شد.

کارگاه های آموزش تخصصی روز سوم جشنواره آیدیران

سومین روز کارگاه آموزشی تخصصی برگزار شد.

در ادامه کلاس های آموزشی تخصصی روز جمعه 17/7 ساعت 10 صبح کلاس ” نوآوری باز” و ساعت 15 کلاس ” مبانی طراحی خودرو به صورت تئوریک از ابتدا تا ساخت ” برگزار خواهد شد.

۱۷ مهر ۱۳۹۴

کارگاه های آموزش تخصصی روز دوم جشنواره آیدیران

کارگاه های آموزش تخصصی با عنوان کارآفرینی و رندرینگ با ماژُیک (سطح مقدماتی) برگزار شد که متقاضیان شرکت در این کلاس های تخصصی می توانند با مراجعه به سایت جشنواره (www.idiran.ir) در این کلاس ها ثبت نام کرده و کارت دعوت اختتامیه جشنواره را نیز در صورت تمایل دریافت نمایند.

۱۵ مهر ۱۳۹۴

کارگاه های آموزش تخصصی روز اول جشنواره آیدیران

کارگاه های آموزش تخصصی با عنوان «مدل کسب و کار» و «رندریگ با ماژیک و پاستل (پیشرفته)» برگزار شد که متقاضیان شرکت در این کلاس های تخصصی می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره (www.idiran.ir) در این کلاس ها ثبت نام کرده و کارت دعوت اختتامیه جشنواره را نیز در صورت تمایل دریافت نمایند.

۱۶ مهر ۱۳۹۴

دست نوشته ی Ralph weigmann برای آیدیران

Go on motivating young talents to show their skills to competence.

They need a platform and the industry need strong designs.

Ralph Wiegmann

iF

۱۵ مهر ۱۳۹۴

اهداء بن تخفیف ۱۰۰ ٪ برای شرکت در آیدیران ۹۵

با توجه به استقبال کم نظیر از افتتاحیه ی جشنواره آیدیران ، بن تخفیف ۱۰۰٪  شرکت در آیدران ۹۵ بنا به فرمایش دکتر عابدینی به شرکت کنندگان اهدا شد. ۱۵ مهر ۱۳۹۴

افتتاحیه جشنواره

ساعت 12 افتتاحیه جشنواره با خوش آمد گویی دکتر عابدینی (دبیر مسابقات آیدیران) به صورت رسمی آغاز شد. این برنامه با سخنرانی آقای wiegmann با محوریت حضور صاحبات صنایع و کارخانجات و استفاده آنان از محصولات نمایشگاه ادامه پیدا کرد و در نهایت با سخنرانی آقای دکتر شفیعا پیرامون مسئله کارآفرینی پایان یافت.

۱۵ مهر ۱۳۹۴

Ralph weigmann مدیر معتبر ترین مسابقات طراحی صنعتی جهان در جشنواره

Ralph weigmann مدیر معتبر ترین مسابقات طراحی صنعتی جهان (IF) در حدود ساعت 10:15 وارد نمایشگاه شدند که در حدود 100 دقیقه به بازدید از غرفه های شرکت کننده در جشنواره پرداختند که از دقت عمل بالایی برخوردار بود به گونه ای که نوع رصد ایشان برای افراد حاضر شگفت انگیز بود.

۱۵ مهر ۱۳۹۴

جشنواره آیدیران آغاز شد

جشنواره آیدیران آغاز شد

مراسم افتتاحیه جشنواره مسابقات طراحی صنعتی ایران (آیدیران) با حضور اساتید و دانشجویان در مجموعه سرچشمه تهران واقع در میدان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه خیابان صیرفی زاده برگزار شد.

این مراسم ساعت 8 صبح با برگزاری نمایشگاه آثار منتخب آغاز شد

گالری آثار شرکت کننده ، غرفه ی محصولات برگزیده و غرفه ی حامیان از جمله بخش های این جشنواره می باشد .

۱۵ مهر ۱۳۹۴

این را به اشتراک بگذارید

ثبت نام